Haberler

BTB Kalite

Kalite Politikamız

Bursa Ticaret Borsası, amaç ve bağlamına uygun ve stratejik yönünü destekleyecek şekilde Kalite Yönetim Sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için politikasını aşağıdaki hususlar doğrultusunda belirlemiştir:

  • İlgili yasal mevzuatlar çerçevesinde vereceğimiz hizmetleri; çağdaş ve vizyoner bakış açısıyla, zamanında ve kaliteden ödün vermeden sunmak,
  • Belirlenen hedeflere ulaşmak için Kalite Yönetim Sistemi kapsamındaki uygulanabilir olarak belirlenen şartları yerine getirmek ve sistemimizin etkinliğini artırarak sürekli iyileştirmek,
  • Tüm Borsa birimlerinin ortak katılımı ve kalite anlayışıyla üye memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.

Vizyonumuz

Güçlü kurum kültürüyle, ulusal ve uluslararası piyasalarda aktif görev alarak bölgesinde ve Türkiye’de tarım borsacılığı alanında sektörün nabzını tutan, küresel borsacılık anlayışıyla tarımın ve tarımsal ticaretin gelişmesine katkı sağlayan referans bir kurum olmak.

Misyonumuz

Kuruluş yasasına belirlenen görev tanımı çerçevesinde, çağdaş ve vizyoner bakış açısıyla tarım ürünleri için gerekli rekabet ortamını oluşturarak, Bursa ve Marmara Bölgesi’nde gıda, tarım ve hayvancılık sektöründe güçlü ve etkin tarım ürünleri piyasası oluşturmak ve gıda, tarım ve hayvancılık sektöründe ivme katacak profesyonel borsacılık anlayışıyla, üyelerinin dünya standartlarında ürün ve hizmet sunmalarına katkı sağlayacak bir kurum olmak.

Temel Değerlerimiz

  • Kalite ve üye odaklı hizmet anlayışı
  • Güçlü, güvenilir kurum kültürü
  • Çağdaş, evrensel, yenilikçi, teknolojik hizmet anlayışı
  • Şeffaf, net, dürüst iletişim
  • Yaşadığı çevreye karşı saygılı, duyarlı ve sosyal sorumluluk bilincine sahip bir kurum olmaktır.

Copyright © Bursa Ticaret Borsası, Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE AİDATLARININ 2.TAKSİT ÖDEMELERİ İÇİN ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU (SON GÜN:31 EKİM 2019)
Sayın Üyemiz, 2019 yılı üye aidatlarının 2. Taksitlerinin son ödeme süresi 31 EKİM 2019 günü sona erecektir.
Üye aidatlarınızı, Borsamız veznesinden nakit veya kredi kartıyla, Online Ödeme Sistemi 'nden kredi kartıyla veya aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırabilirsiniz.
Son ödeme gününden sonra tahsil edilecek aidatlara 6183 sayılı kanun kapsamında gecikme zammı uygulanacaktır. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için aidatların zamanında ödenmesi önemle rica olunur.
BANKA HESAP NUMARALARIMIZ: HALKBANKASI TUZPAZARI ŞB. IBAN NO: TR36 0001 2009 2920 0012 0000 03